header mobil sidebar menu icon
Destek Merkezi
Yardım almak istediğiniz konuyu arayabilir veya ekibimizden yardım alabilirsiniz.
Ürünün ambalajının hasarsız ve darbesiz olduğundan emin olun; eğer herhangi bir hasar durumu var ise tutanak tutturun ve ürünü teslim almayın. Daha sonra çağrı merkezimize ulaşarak durumu bildirin.
Ürün teslimat süremiz 81 ilimizin merkez bölgeleri için 2 ila 5 gündür. Uzak ilçelere ve köylere olan teslimatlarda ise bu günlere 1 ila 5 gün arasında ilave bir süreç eklenebilmektedir.
Evet. Ürünlerimiz 81 ilin tümünde yetkili satıcısı olduğumuz Siemens yetkili servisi tarafından ücretsiz olarak kurulmaktadır. Kurulum talebinde bulunmak için müşteri hizmetleri hattımızı veya 444 66 88 numaralı Siemens müşteri hizmetleri hattını kurulumdan 1 gün önce aramanız yeterli olacaktır.
Hayır. Montaj esnasında kurulum ve montaj için kesinlikle herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.
Kargo hizmetimiz MNG Kargo - Küçük Ev Aletleri için ( Ütü, Süpürge, Kahve Makinesi vb.) ürünlerde 500 TL ve üzeri tüm siparişleriniz için ücretsizdir. Diğer büyük ürünler için tüm ürünlerde ücretsiz kargodur.
Türkiye’deki tüm lokasyonlara teslimat ve montaj hizmetimiz mevcuttur. Bu lokasyonlara taşra, kasaba ve köyler de dahildir.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...