header mobil sidebar menu icon
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-

Siemens Home Connect

Beyaz eşyaların ve ankastre cihazların hayatı çok daha konforlu hale getirdiği yadsınamaz bir gerçek. Her geçen gün bizleri kendisine hayran bırakmaya devam eden söz konusu cihazlar, teknolojileri, inovatif özellikleri ve şık tasarımları ile adından sıklıkla söz ettirmeye devam ediyor. Bu noktada, gelişen özellikleri ile Siemens beyaz eşya ve ankastreler, sizleri kendisine bir kez daha hayran bırakacak bir özellik ile karşınızda: Siemens Home Connect.
 

Home Connect Nedir?

Home Connect Nasıl Çalışır? Home Connect, wi-fi destekli Siemens Ürünlerinizi her an kontrol etme olanağı sağlayan bir uygulama. Bu noktada, mobil cihazlarınıza indireceğiniz söz konusu uygulama ile Siemens Ev Aletleriniz arasında bağlantı kurabilir, böylelikle siz evde değilken bile onları kontrol edebilirsiniz.

Home Connect ile bulaşık makinenizden çamaşır makinenize, fırınınızdan kahve makinenize kadar tüm ev aletlerinize kolayca erişebilir, anlık bildirimler alabilir, söz konusu eşyalarınız ile ilgili tüm bilgilere telefonunuz üzerinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz, bu uygulama ile çamaşır makinenizi siz dışarıdayken çalıştırabilir, buzdolabınızın içerisini telefon ekranınızdan görebilir, fırınınızda pişmeyi bekleyen yemeği pişirebilir, bulaşık makinenizi tertemiz mutfak eşyaları ile bulabilirsiniz. Home Connect, aynı zamanda ev aletiniz için program seçmenizi, zamanlayıcıyı ayarlamanızı, ev aletinizi Eco moduna almanızı ve çok daha fazlasını sağlar.Bu noktada, bulaşık makinenizin deterjanı bittiğinde, yemeğiniz piştiğinde ya da herhangi bir arıza durumunda sizleri haberdar edecek söz konusu uygulama, bulaşık ve çamaşırları yıkamak için ideal programı bulmanızda da sizlere yardımcı olacaktır.

Sizlere yepyeni bir yaşam tarzı sunan söz konusu Home Connect Teknolojisi sayesinde, tek bir dokunuşla evinizin daha enerji verimli ve güvenli olmasını sağlamak, yaşam standartlarınızı ve konforunuzu zirveye taşımak mümkün.

Home Connect Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi ve çok daha fazla model için Başak Mağazacılık online mağazasına ulaşabilir, evinizi geleceğe taşıyabilirsiniz. 
 

Siemens Home Connect Alışverişi

Siemens cihazları uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturan mağazamızda markamıza güvenen müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın güvenine layık olmak en büyük gururumuz. İdeal bir alışveriş platformu oluşturan Başak Mağazacılık ile konforlu bir online alışveriş deneyimine sizleri de davet ediyoruz.

Home Connect Siemens cihazlar için yapacağınız alışverişlerde sizlerin memnuniyeti sağlamak adına kredi kartı bilgileriniz 256 bit SSL sertifikası ile koruma altındadır. Ayrıca uygun taksit oranları ve ücretsiz kargo avantajı da sizleri bekliyor.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...