header mobil sidebar menu icon

Teslimat Detayları

Web sitemizde satılan ürünlerden, MNG Kargo - Küçük Ev Aletleri için 500 TL ve üzeri diğer Beyaz Eşya, Fırın, Buzdolabı, Çamaşır, Bulaşık ve Kurutma Makinesi, Derin Dondurucu vs. Kategorileri için, Türkiye'nin her yerine ücretsiz teslim edilmekte, kurulum gereken ürünler Siemens Yetkili Servislerimiz tarafından, ücretsiz kurulum yapılmaktadır.
 
Ortalama teslim süreleri, Kargo ile gönderimlerde azami 2 iş günü, lojistik firmaları ile gönderimlerde, il merkezi ve ilçe, taşra durumuna göre, 2 ile 5 iş günü, 
Örnek olarak teslim süreleri, ortalama, 
İstanbul, İzmir, Bursa, Kocaeli, için 3, Ankara için 2 iş günüdür.
 
Mikro dalga fırın, davlumbaz, ocak, su sebili ve küçük ev aletleri, MNG Kargo ile saat 16:00'a kadar olan siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. MNG Kargo teslim süresi, Tüm Türkiye için azami 2 iş günüdür.
 
 
 
Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın ve geniş davlumbazlar gibi büyük hacimli beyaz eşyalar, Siemens Bölge Deposundan, orijinal kapalı ambalajlı olarak, Borusan ve Horoz Lojistik ile kata teslim olarak sevk edilmektedir.
 
Bu sistemin avantajları, öncelikle ürünler bayi deposuna veya aracılara aktarılmaksızın, Siemens Bölge Deposundan sevk olduğu için ağırlıklı olarak, sadece Siemens ürünleri taşındığından ötürü en düşük hasar riski ile teslim edilmektedir.
  
Buzdolabı ve derindondurucular, büyük hacimli ürünler olduğu için, hasar riskine karşı sadece, Siemens Çerkezköy Fabrika deposundan sevk edilmekte, tüm iller için teslim süresi 9-14 iş günü arasındadır.
 
Tüm ürünlerde teslimat, ücretsiz, kata, daire içerisine teslim şeklindedir.
 
Siparişleriniz, aynı gece (cumartesi hariç) Siemens Bölge Deposuna iletilerek sabah erken saatlerde, Borusan ve Horoz lojistik araçları ile fiziki olarak depodan sevk edilmektedir.
 
Sitemizde stoğu var görünen, sepete eklenebilir, satın alınabilir, tüm ürünler, depo stoklarımızda mevcut olan ürünler olduğu için, mücbir sebepler ve istisnai ürünler dışında 24 saat içerisinde sevk edilmektedir.
 
Siparişiniz onaylandığında aynı gün içerisinde, Siemens yetkili satıcısı olarak tanzim ettiğimiz, içeriğinde yetkili satıcı kodumuzun yazılı olduğu e-arşiv/e-faturanız mail adresinize gönderilecek olup, faturanızı mail adresinizden kontrol etmeniz ve ücretsiz montaj için yetkili servislerimize ibraz etmeniz önem arz etmektedir. (lütfen spam/istenmeyen klasörünüzü kontrol etmeyi unutmayın)
 
Siparişleriniz ulaştığında, ambalajlarının hasarsız olduğunu kontrol ederek teslim almanız, ambalajlarda hasar tesbit edilmesi durumunda, teslim tutanağına, hasarlı olduğu için teslim almadığınızı not düşerek, 444 8 954 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı aramanız yeterli olacaktır. Teslim alındıktan sonra tesbit edilen hasarlar müşterilerimizin sorumluluğunda olacaktır.
 
Montaj zorunluluğu olan tüm ürünler, Siemens yetkili servislerimiz tarafından ücretsiz montaj yapılacaktır. Ücretsiz montaj için 444 66 88 nolu Siemens müşteri hizmetleri hattından, Başak İnovasyon Mağazacılık limited Şirketi, 7000127505 numaralı bayi kodu bilgisini paylaşarak randevu talep etmeniz yeterli olacaktır.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...