header mobil sidebar menu icon

Hakkımızda

1954'ten Günümüze Kadar Süregelmiş Bir Anadolu Markası…
 
Konya’nın en köklü perakende firmalarından biri olan Başak Mağazacılık, 1954 yılında bugünkü profesyonel ticaret hayatının ilk temellerini atmıştır. 1960 yılında, bulunduğumuz lokasyonda ilk buzdolabı satışını gerçekleştirerek başladığımız beyaz eşya yolculuğumuz, 1977 yılında tamamen beyaz eşyayı kapsayacak şekilde gelişmiştir. 1995 yılında Konya'da SIEMENS markası yetkili satıcılığına başlaması ile dürüstlük ilkesini SIEMENS markasının üstün teknoloji politikasıyla birleştiren Başak Mağazacılık, "kaliteli hizmet anlayışı"nı en üst seviyeye çıkartmak için elinden gelen çabayı göstermektedir. 
 
Ticari unvanında yer alan "inovasyon" sözcüğünden de anlaşılabileceği gibi sürekli yeniliğe ve gelişime açık olan firmamız, %100 beyaz eşya ürün gamı ve tamamen SIEMENS markasının imzasıyla -yani sadece yaptığı işe odaklanarak- son 9 yıldır aralıksız olarak bölge birincisi olmaktadır. Bunun gibi istikrarlı başarılarına her geçen gün yenilerini ekleyen aile şirketimiz, ikinci ve üçüncü kuşak yöneticilerimiz tarafından yönetilmektedir.  

Perakende sektöründe kazandığı başarıları dijital platformda da sergileyen Başak Mağazacılık, evinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak olan beyaz eşya çeşitlerini aynı çatı altında sizlere sunmaktadır. Online alışverişinizi en konforlu hale getiren deneyimli e-ticaret ekibimiz ve sade site tasarımımız sayesinde aradığınız ürünlere kolayca ulaşabilir, siparişinizi kolayca oluşturabilirsiniz. 

Basakmagazacilik.com; güvenli ödeme kanalları ve kampanyalı fiyatlarıyla ideal alışveriş merkeziniz...
 
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...