header mobil sidebar menu icon

Siemens Yetkili Satıcısı

Başak İnovasyon Mağazacılık Limited Şirketi, 66 yıllık ticari geçmişi ile 1995 yılından bu yana Siemens yetkili satıcısı, olarak faaliyet göstermektedir.
 
2006 yılından itibaren, Siemens markasında uzmanlaşmak, üst düzey, bilinçli Siemens müşterilerine daha kaliteli hizmet sunabilmek düsturu ile sadece beyaz eşya ve sadece Siemens yetkili satıcılığı şeklinde ticari faaliyetlerini şekillendirmiştir. Bunun karşılığı olarak da, değerli müşterilerimizin tercihi sonucu, 2014 yılından bu yana, aralıksız olarak 6 yıldır üst üste, 25 il, 114 bayi arasında, perakende satış cirosu bazında, bölgenin en büyük bayisi olmuştur.
 
Bugün içerisinde bulunduğumuz 2020 yılı itibariyle, 700127505 bayi kodu ile merkez mağazamız, Türkiye'nin en büyük metrekareli 3 mağazasından biri olmak üzere, toplam 3 yetkili Siemens Konsept mağazamız, (https://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/yetkili-saticilar) Türkiyenin en kapsamlı Siemens yetkili Online satış sitemiz ve Türkiye İş Bankası ile başlayan anlaşma dahilinde, Maximum Mobil uygulamasında, Siemens markalı ürünleri satmaya başlayarak, satış kanallarımız genişletilmiştir. Siemens hizmet kalitesini en üst seviyede sunmak adına gelişmeye ve Başak Mağazacılık markasına güvenen müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın güvenine layık olmak adına tüm gücümüzle emek vermeye çalışıyoruz.
 
Siemens yetkili satıcısı olmamız ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak adına, kendi mağazalarımız, web sitemiz ve Türkiye İş Bankası Maximum Mobil uygulaması dışında, hiçbir pazar yeri ve benzeri aracı kurumlar üzerinden satış kanalımız yoktur.
 
Yetkili satıcı olmamız neticesinde, ara tedarikçilerden ürün tedarik etmeyerek, sattığımız tüm ürünleri, Siemens Türkiye üreticisi ve ithalatçısı olan, Bsh Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den tedarik ederek en düşük maliyetlerle en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz. 
 
 
 
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...