header mobil sidebar menu icon

WMF Mutfak Aletleri ile Tanıştınız mı?

Tarih: 23.03.2023 11:13
WMF Mutfak Aletleri ile Tanıştınız mı?
WMF Markalı nitelikli Mutfak Cihazları ile Başak Mağazacılık farkıyla tanışmaya hazır mısınız?

WMF Online Satış

WMF, oldukça etkileyici ve son dönem de oldukça popüler olan markalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Oldukça güzel tasarımları ile yüksek kaliteli, işlevsel ve özenle üretilmiş ürünler sunan marka, 160 yıldan daha uzun zamandır oldukça güzel işler yapmıştır. Yaptığı tasarımlar, yeni standartlar ve pazardaki önemli konumu ile oldukça önemli bir rol oynayan WMF, gelenekselliği uluslararası bir seviyeye taşımıştır. Sizler de WMF gibi bir marka ile oldukça kısa sürede yemek hazırlama, pişirme, yeme ve içme önemli birçok aşçılık faaliyetini ustalıkla yapabilirsiniz. Bu yenilikçi ve üstün nitelikli mutfak ürünleri yemek masalarınızı özenle donatmanızı sağlayacak birçok pratik cihazı içermektedir. 1853 yılından beri ar-ge çalışmalarıyla kendini geliştiren WMF, sevdiklerinizle birlikte verimli ve kaliteli anlar geçirmenizi sağlar.
 

WMF Kitchenminis Modelleri

WMF, farklı kategorilerde birçok ürünü yüksek kalitede üretmektedir. Bunlardan biri de KITCHENminis® modelleridir. Oldukça kaliteli oluşu ve görünümleri ile farklılık yaratan WMF dondurma makinesi, popcorn makinesi, çay makinesi, özellikle KITCHENminis® Meyve&sebze kurutucusu gibi farklı işlevselli ürünlere de yer vermektedir. WMF Kitchenminis Dondurma Makinesi ile 3 çeşit soğuk tatlı anında hazır edebilirsiniz. Paslanmaz çelik olan ve kendi lezzetli sorbelerinizi, dondurmalarınızı ve donmuş yoğurtlarınızı birkaç dakika içinde kompakt KITCHENminis® dondurma makinesi ile hazırlama imkanı sunan WMF, çok kısa sürede istediğiniz dondurmayı hazırlama imkanı sunuyor. Diğer yandan WMF Kitchenminis Popcorn Makinesi ile de hızlı ve güçlü çalışma stili, dönen mekanizması ve yapışmaz kaplaması ile eşit pişmiş, az yağlı ve aromalı patlamış mısır hazırlama garantisi verir.

 

WMF Kult Serisi 

WMF Kultserisi oldukça popüler olan ve mutfağımızdaki demirbaş ürünleri içeren bir seridir. Bu noktada her mutfağın ihtiyacını buradan rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Kult serisi içerisinde blender, rondo, mutfak robotu gibi ürünler yer almaktadır. WMF mutfak blenderı ince şekli ve teknolojisiyle adından söz ettirir. WMF Lineo El Blenderı, 2+2 bıçak teknolojisi, 700 watt güce sahip dayanıklı motoru, 13,000 rpm devir hızı ve saatte 125 km hızı ile mükemmel karıştırma sonucunu sizlere harika yemekleri garanti eder. Aynı şekilde mutfak robotu da 4 paslanmaz çelik yuvarlak levhası dilimleme yaparken kusursuz sonuçlar sunar. 2 adet bıçağı sayesinde soğanları ve yeşillikleri hiç efor sarfetmeden kolayca doğrayabilirsiniz. Aynı zamanda kaydırmaz taban tasarımı ile mutfak tezgahınızda stabil kalır. Kult serisindeki diğer önemli bir mutfak eşyası da WMF Kult X Mix & Go olmaktadır. Bu ürün ile smoothie hayranı olabilirsiniz. Bu noktada Mix & Go mutfağınızın olmazsa olmazı olacak. 300 Wattlık gücü ve yüksek kaliteli 4 kanatlı paslanmaz çelik bıçaklarıyla her çeşit smoothie’yi ve meyve karışımını buz da ekleyerek hazırlayabilirsiniz. Buna ek olarak blender’ın sürahisi çok pratiktir, içecek kapağı sayesinde sürahiyi gideceğiniz her yere taşıyabilir ve içeceğinizin keyfine varabilirsiniz.

 

WMF Mutfak Cihazları Şimdi Başak Mağazacılık’ta!

WMF üstün kaliteli yapısı ve köklü geçmişi ile oldukça önemli bir konumdadır. Ülkemizde oldukça az yerde bulunan bu ürünler, Başak Mağazacılık ile hayat bulmaktadır. Başak Mağazacılık bu markanın sınırlı sayıdaki distribütörlerinden biridir. Bu noktada oldukça önemli de bir konuma sahiptir. Sizler de Başak Mağazacılıksayesinde WMF Ürünleri ve modellerini online olarak erişebilir ve bu köklü markayı mutfağınızda görebilirsiniz.
 

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...