header mobil sidebar menu icon

Mutfağınızın Standartlarını Yükseltin!

Tarih: 23.03.2023 10:39
Mutfağınızın Standartlarını Yükseltin!
Siemens buzdolabı özelliklerini çok daha yakından incelemeye ne dersiniz?

Mutfağınızdaki Tazelik: Siemens Buzdolapları

Günlük yaşantımızın olmazsa olmazı buzdolabı, yiyeceklerimizi taze tutmanın, besin değerini korumanın ve her daim sağlıklı bir şekilde tüketmenin en pratik yolunu sunuyor bizlere. Bu noktada, 170 yılı aşkın tecrübesi ile pek çok yeniliğin öncüsü olan Siemens, geçmişten bugüne kadar değişen ve dönüşen buzdolapları ile sizlere kusursuz kullanım sunmayı amaçlıyor. Herkesi kendisine hayran bırakacak gelişmiş teknolojilere sahip olanSiemens Buzdolapları, yiyecek ve içecek alışkanlıklarınıza bambaşka bir boyut kazandırmak ve daha kaliteli kılmak için devreye girmekte. Peki, Siemens Buzdolabı Özelliklerini çok daha yakından incelemeye ne dersiniz?

Uzun Süren Tazelik İçin: hyperFresh

Meyve ve sebze gibi gıdaları uzun süre saklamak her birimizin hayali. Bu hayali gerçekleştirmek için hyperFresh teknolojisiyle donatılan Siemens Buzdolabı Modelleri, tüketim ömrü en kısa olan gıdalarınızı bile 3 kata kadar daha uzun süre taze tutmanın formülünü keşfetmiştir. Buzdolabının diğer bölümlerine göre çok daha düşük ısıda olan hyperFresh çekmecelere sahip olan söz konusu buzdolapları, yiyeceklerin kokusunun birbirine karışmasını önlemek ve aynı zamanda üstün bir hijyen sunmak için geliştirildi. İçerideki havayı optimum nem seviyesinde tutarak, yeşillik, meyve ve sebzeleriniz için eşsiz bir ortam sunan bu çekmeceler, lezzetini kaybetmemiş ve diri yiyecekler tüketmenize olanak tanır.

Tazeliğe Daha Çok Yer Açın: XL-XXL Geniş İç Hacim

Eğer kalabalık bir aileye sahipseniz veya evinizde davetler vermekten hoşlanıyorsanız, XL ve XXL Siemens buzdolapları, geniş iç hacimleri ile sizlere maksimum depolama alanı sunar. Dilerseniz güzel bir kutlama için dolabınızı çeşit çeşit atıştırmalıklar ve yemekler ile doldurun, dilerseniz büyük bir karpuzu direkt olarak buzdolabınıza yerleştirin.

Buzdolabınızın Kontrolü Sizde: Home Connect

Home Connect teknolojiyle donatılan Siemens buzdolapları, nerede olursanız olun buzdolabınıza erişmenize olanak tanır. Mobil cihazlarınız üzerinden buzdolabınızın tüm özelliklerini kontrol edebilmeniz ve dilediğiniz an içini görebilmeniz için geliştirilen bu teknoloji ile artık yiyeceklerinizin o anki durumundan haberdar olabilir ya da buzdolabınızda neyin eksik olup olmadığını bilebilirsiniz.

Mutfağınıza Şık Bir Dokunuş: Özgün Tasarım

Gardırop tipi, üstten donduruculu ve alttan dondurucu modelleri ile Siemens Solo Buzdolapları, mutfağınızın tasarımına uyum sağlama konusunda oldukça başarılı. Bu noktada, cam kapaklı, doğal seramik kapaklı ve kolay temizlenebilir inoks kapaklı seçeneklerinden oluşan söz konusu buzdolapları, mutfağınızı göz kamaştıran bir şıklığa davet ediyor.

Tüm Siemens buzdolaplarını incelemek ve hem tasarımı hem de işlevsel özellikleri ile size uygun bir buzdolabının sahibi olabilmek için Başak Mağazacılık online mağazamızı ziyaret edebilir, avantajlı fiyatlarla mutfağınızın standartlarını yükseltebilirsiniz.

 

 

 

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...