header mobil sidebar menu icon

İşlevselliğin En Şık Hali: Ankastre Fırınlar

Tarih: 23.03.2023 10:33
İşlevselliğin En Şık Hali: Ankastre Fırınlar
İşte, Siemens ankastre fırınların üstün teknolojik özellikleri…

Mutfağınıza Siemens ile Dokunun!

Sevdiklerinizle birlikte güzel bir akşam yemeği deneyimi yaşamak ve leziz yemeklerinizle konuklarınızı büyülemek için yanınızda olmaya aday olan Siemens Ankastre Fırınlar, gelişmiş ve sezgisel teknolojileri, akıllı tasarımları ve şıklıkları ile sizleri kendisine hayran bırakmaya kararlı.

Mutfakta geçirdiğiniz zamandan keyif almanız, mutfağınızın atmosferine modern bir dokunuş yapmanız ve yemek yapma sürecinize ayrıcalık katmanız için özel olarak geliştirilen Siemens Ankastre Fırın Özelliklerini keşfetmeye ve söz konusu ankastre fırınları daha yakından incelemeye ne dersiniz? İşte, Siemens ankastre fırınların üstün teknolojik özellikleri…

Mükemmel Pişirme Elinizin Altında: CookControl Plus

Yeni bir yemek keşfinizde ya da sık sık yaptığınız yemeğin miktarında değişikliğe gittiğinizde, söz konusu yemeğinizin pişip pişmeyeceği konusunda endişeler yaşıyor olabilirsiniz. Ancak Siemens ankastre fırınlarda bulunan cookControl Plus özelliği, bu endişelerinizi ortadan kaldırmaya geliyor. Yemeğinizin türüne ve ağırlığına göre fırınınızı ayarlamaya imkan tanıyan bu fonksiyon, kusursuz yemekler hazırlamanız için size ayarlar önermeye hazır.

En Kısa Anlarda, En Lezzetli Yemekler: FastPreheat ve CoolStart

Ön ısıtma hızını iki katına çıkaran fastPreheat, yemek pişirme sürenizi yarıya düşürme konusunda oldukça iddialı. Bir akşam sürpriz bir misafiriniz geldiğinde ya da yemek yapmak için az bir zamanınız kaldığında yardımınıza koşacak Siemens Ankastre Fırın Modelleri, söz konusu fonksiyon ile hayatınızı kolaylaştırmaya istekli. FastPreheat özelliğinin yanı sıra, dondurulmuş gıdalar için eşsiz bir fonksiyon olan coolStart, donmuş yiyeceklerinizin pişme süresine hız katacaktır.

Aynı Anda Birden Fazla Yemek Pişirme: 3D HotAir Plus

3D hotAir plus özelliği ile donatılan Siemens ankastre fırınlar, kalabalık akşam yemeklerinizde ve kutlamalarınızda en büyük destekçiniz olacaktır. Optimal ısı dağılımı sayesinde 3 tepsiye kadar mükemmel pişirme sunan bu fonksiyon ile dilerseniz aynı anda güzel bir balık pişirebilir, nefis bir kek yapabilir ve çıtır çıtır börekler hazırlayabilirsiniz. Seçim sizin…

Fırın Temizliğinin En Pratik Hali: ActiveClean

Fırın yemekleri yapmayı ve yemeği seviyorsanız activeClean özelliğinin tam size göre olduğunu belirtebiliriz. Tek bir tuşla fırınınızın kendi kendini temizleyebilmesine olanak tanıyan activeClean ile çeşit çeşit yemekler yapmanın ve her daim temiz bir fırınla karşılaşmanın tam zamanı.

İnovatif tasarımları ile Siemens ankastre fırınlara Basakmagazacilik.comadresinden avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...