header mobil sidebar menu icon

Home Connect Teknolojisi ile Tanıştınız Mı?

Tarih: 23.03.2023 10:29
Home Connect Teknolojisi ile Tanıştınız Mı?
Yeni nesil Siemens ev aletlerinde geliştirilen Home Connect teknolojisi, geleceği bugüne taşımak için atılan en büyük adımlardan biri.

 

 

Home Connect Nedir?

Her birimiz yaşamımızı konforlu ve pratik hale getirecek bir şeyler arar, hep bir koşturmaca içerisinde geçip giden günlerimizde bizlere yardımcı olacak bir şeylerin hayalini kurarız. Bu noktada, çalışma hayatı, sosyal hayat ve ev yaşantısı üçlüsünde denge kurmak, gün içerisinde yapacağınız işleri en aza indirmek ve aynı zamanda da kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırmak için sizleri teknolojisi ötesi bir özellikle tanıştırmak istiyoruz: Home Connect Teknolojisi

 

Home Connect Nasıl Kullanılır?

Yeni nesil Siemens Ev Aletlerinde geliştirilen Home Connect teknolojisi, geleceği bugüne taşımak için atılan en büyük adımlardan biri. Home Connect, Home Connect Özelliği Bulunan Siemens Ev Aletlerinizi her an kontrol etme olanağı sağlayan bir uygulama olarak karşınıza çıkıyor. Bu noktada, mobil cihazlarınıza indireceğiniz Home Connect uygulaması, ev aletleriniz arasında bağlantı kurma ve onları kontrol etme olanağı sağlamakta. Bu noktada, Siemens Çamaşır Makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, davlumbaz, kahve makinesi ve daha pek çok ev aletinde kullanabileceğiniz bu teknoloji, yaşamınıza üstün bir konfor sağlamak için devrede.

Peki "Home Connect Nasıl Kullanılır?” dediğinizi duyar gibiyiz. Söz konusu ev aletlerinizin açma, kapama ve çalıştırma gibi temel fonksiyonlarını üstlenen bu özellik, bunlarla sınırlı kalmayarak daha pek çok detay ile sizleri kendisine hayran bırakmaya istekli. Bu noktada, siz işten eve gelmeden önce çamaşır makinesinde yıkanmayı bekleyen çamaşırlarınız için makinenizi telefonunuz aracılığıyla çalıştırabilir ve eve geldiğinizde tertemiz bir şekilde yıkanmış giysiler ile karşılanabilir, işteyken buzdolabında nelerin eksik olup olmadığını bilmek için buzdolabınızın içini telefon ekranınızdan görebilir, bulaşık makinenizin deterjanı bittiğinde bildirim alarak tüm aşamalarını takip edebilir ya da sabahları yatağınızdan çıkmadan bir tık ile kendinize mis gibi bir kahve hazırlayabilirsiniz.

Ev işlerini yapma alışkanlıklarınıza bambaşka bir boyut kazandıran söz konusu uygulama, sizlere yeni bir yaşam tarzı sunuyor. Yaşam alanınızın daha verimli ve güvenli olmasını sağlayan Home Connect, ev aletiniz için program seçmenizi, zamanlayıcıyı ayarlamanızı, ev aletinizi eco moduna almanızı ve çok daha fazlasını sağlar. Herhangi bir arıza durumunda sizleri haberdar edecek söz konusu uygulama, bulaşık ve çamaşırları yıkamak için ideal programı bulmanızda, buzdolabınızın kapağını açık unuttuğunuzda ve çok daha fazlasında sizlere yardımcı olmak için hazır.

Home Connect özelliği ile yaşama çok daha konforlu bir pencereden bakmak için Basakmagazacilik.comonline mağazamızı ziyaret edebilir ve Home Connect özelliği bulunan cihazları avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

 

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...