header mobil sidebar menu icon

Hangi Siemens Buzdolabı?

Tarih: 23.03.2023 10:40
Hangi Siemens Buzdolabı?
Siemens Buzdolabı Modellerinin özellikleri nelerdir? Siemens Buzdolabı çeşitlerinde ilk olarak hangi özellikler ele alınmalıdır? Siemens buzdolabı modellerini mercek altına alıyoruz.

Yenilikçi Teknolojiler

Kullanıcıların bütçesine uygun, enerji tasarruflu, yeni nesil teknolojili ve çevreye duyarlı ürünler üreten Siemens’in, buzdolabı çeşitlerinde de kalite çizgisini bozmadığını görüyoruz. Model skalası oldukça geniş olan Siemens Buzdolapları, bireylerin her türlü ihtiyacı düşünülerek özenle tasarlanıyor. Farklı birçok müşteri portföylerini titizlikle ele alan Siemens, ebat, enerji tüketimi, renk, tip ve materyal konusunda zengin bir buzdolabı koleksiyonuna imza atıyor. Solo ve ankastre çeşitler olarak ikiye ayrılan Siemens Buzdolabı Modelleriiçin ilk dikkatimizi çeken detay yeni nesil teknolojilerle donatılmış olmaları. Özellikle dondurucu bölümde öne çıkan bu teknolojiler süper dondurma, nem miktarını ayarlama, eşit hava sirkülasyonu sağlama, sıcaklık kontrolü sağlama, kötü kokuyu ayrıştırma ve sıfır derecede saklama gibi özellikler sunarak gıdalarınızı en sağlıklı şekilde, uzun süreler boyunca depoluyor.
 

Dört Mevsim Boyunca Tazelik

 

Kombi tipi, no-frost, gardırop model, dondurucu altta, solo, ankastre, çift kapılı gibi çeşitlerden hangisini seçerseniz seçin, seçeceğiniz buzdolabının teknolojik özelliklerini mutlaka titizlikle ele almalısınız. Yardımcı olması bakımından, dilerseniz Siemens buzdolabı modellerinde karşımıza çıkan teknik özelliklere kısaca değinelim.

Emniyetli cam raf: kırılmaya dirençli olan cam raflar daha sağlam bir kullanıma imza atar ve ekstra bir güvenlik sağlar.

Enerji Verimliliği Sınıfı - A++ ve A+++ : enerji tüketimi düşük olan kompresörlerle ve ekstra kalın bir izolasyonla donatılan Siemens soğutucular A+++ ve A+++ enerji verimlilik performansına sahiptir.

LED / LCD Kapı Elektroniği: kapı elektronik entegre kontrol paneliyle Siemens soğutucuların dondurucu ve soğutucu bölümleri için uygun sıcaklık ayarı kolayca yapılabilir.

HyperFresh Premium 0 C: HyperFresh Premium tazelik sistemiyle nem ve sıcaklık kontrolü sağlanır; meyve, sebze ve et, balık gibi yiyecekler 3 kata kadar uzun süre taze kalır.

HyperFresh Plus: özel sürgü sistemi yiyeceklerin kuru havayla temasını en aza indirir ve çekmece içerisindeki nem oranını ayarlar. Meyve ve sebzelerin ilk günkü tazeliği korunur.

HyperFresh Plus <>0oC : ayarlanabilir sıcaklık mekanizması sayesinde sıfır derece çekmecesinde hassas şarküteri ürünleriniz 2 kata kadar daha uzun süre taze kalır.

AirFresh Filtre: AirFresh filtreyle sağlıklı bir saklama ortamı oluşturulur. Gıdaların kokuları birbirine karışmaz ve kötü kokuların soğutucu içerisinde yayılması engellenir.

LED Aydnlatma: Siemens’in tasarladığı LED lambalar standart LED muadillerine oranla %50 daha fazla aydınlatma sağlar. Soğutucunuzun her noktası direkt olarak aydınlatılır.

Siemens Home Connect: Home Connect yazılımıyla Wi-Fi özellikli Siemens akıllı soğutucu modellerini uzaktan kontrol edebilir, ürünlerinizin programlarını ayarlayabilirsiniz.
 

Siemens Buzdolabı Fiyatları

 

Hayatı daha da kolay hale getiren Siemens buzdolabı modelleri, gıdaların ve içeceklerin ilk günkü tazeliği koruma adına ileri teknolojilerle donatılmıştır. Farklı enerji sınıflarıyla üretilen bu buzdolapları kullanıcın bütçesi için de uzun süreli ekonomi yapılmasını sağlar. Artan fonksiyonel özelliklere bağlı olarak Siemens Buzdolabı Fiyatları da farklılık göstermektedir. Dayanıklı tüketim malları konusunda sektörde profesyonel başarılara imza atmış olan Başak Mağazacılık, fiziksel ve online satış kanallarıyla sizler için en dip fiyatlara Siemens Buzdolabı tedarik etmektedir. Aradığınız Siemens buzdolabına hızlı kargo, bütçe dostu fiyatlar, konforlu bir alışveriş süreci gibi fırsatlarla sahip olabilirsiniz.

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...