header mobil sidebar menu icon

WMF Ambient Isıtma ve Soğutma Plakası

Satış Fiyatı:

7.999,00 TL
Ağırlık4 kg.
RenkSiyah

WMF Ambient Isıtma ve Soğutma Plakası Hakkında

 

Ev sahipliğinin en zarif yolu

 
  • WMF Ambient Isıtma ve Soğutma Plakası, ev sahipliğinin zarif bir yolunu vadediyor. Bu şık, modern cihaz, 50°C ila 110°C arasında önceden ayarlanmış dört ısıtma sıcaklığının yanı sıra, yiyecekleri iki saate kadar soğuk tutmak için ayrı bir soğutma elemanına sahiptir. Bu özelliğiyle çeşitli sıcak ve soğuk lezzetleri aynı şekilde sunmak için mükemmeldir. Mat Cromargan®'dan yapılmış zarif kasası, üç seviyeli ortam LED aydınlatmasına sahiptir. Ayrıca sıcaklık ve ışık kontrolünü zahmetsizce yapabilmek için WMF Easy Touch teknolojisi ile donatılmıştır. Aynı zamanda kolay temizlik için çıkarılabilen birinci sınıf bir cam yüzeye sahiptir. WMF'nin Ambient serisi, günlük ev eşyalarını ilgi odağı haline getirir. Yenilikçi bir tasarımda stil ve işlevi harmanlayan bu zarif ve modern tasarım, ışığı sofistike bir evin mükemmel vurgusu haline getirir.
  • Ambiyans aydınlatması ile bulunduğu her masayı modern bir görünüme kavuşturan WMF Ambient Isıtma & Soğutma Plakası ev sahipliği yapmanın modern ve zarif bir yolunu vadediyor.
  • 18/10 paslanmaz çelikten oluşan; zarif, mat Cromargan:registered: gövdeye sahip Isıtma & Soğutma Plakası; aynı zamanda kolay temizlik için yüksek kaliteli, çıkarılabilir cam yüzeye sahiptir.
  • Ayrı soğutma elemanı sayesinde, yiyecekleri 2 saate kadar soğuk tutar.
  • 50°C ve 110°C arasında önceden ayarlanmış dört sıcaklık ayarı ile, yiyecekleri zahmetsizce sıcak tutabilirsiniz.
  • Aydınlatma ve sıcaklık ayarları WMF Easy Touch teknolojisi ile kontrol edilir. Ayarlamak için özel sembollere dokunmanız yeterlidir.
 
Başak Mağazacılık’ta

Bu ürüne benzer diğer ürünler.

Başak Mağazacılık’ta

Avantajlar dünyasını keşfedin!

Başak Mağazacılık’ta

Avantajlar dünyasını keşfedin!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...